شرایط سخت اقتصادی و دیجیتال مارکتینگ

در این ویدئو که در دبی برای شما تهیه کرده ام به ابزاری اشاره می کنم که می تواند در شرایط سخت اقتصادی که مشکل امروز اکثر شرکت ها می باشد، کارآمد باشد و در جهت افزایش فروش به ما کمک کند.

در این ویدئو به یک ابزار برای ایمیل مارکتینگ اشاره می کنم که آدرس وب سایت این ابزار را در زیر ویدئو درج کرده ام.

همچنین در مورد یک کتاب الکترونیکی هم صحبت می کنم که قبلا برای تهیه آن باید هزینه پرداخت می کردید ولی اخیرا آن را رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده ام. آدرس صفحه فرود برای دانلود این ایبوک هم در زیر ویدئو درج کرده ام. روی لینک آن کلیک کنید و در صفحه مربوطه، آدرس ایمیل و نام خود را وارد کنید و کتاب الکترونیک فورا در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

چنانچه قادر به دیدن ویدئوی موجود در این صفحه که در وب سایت یوتیوب قرار دارد نمی باشید، می توانید آن را در وب سایت آپارات ببینید:

Aparat Video

امیدوارم مطالب برای شما مفید باشد.

ابزار ایمیل مارکتینگ:

MailChimp eMail Marketing Service

آدرس صفحه فرود دانلود کتاب الکترونیکی رایگان:

Squeeze Page Free eBook

4 Replies

 • سلام ممنون از محتوای عالی تون. کنار ایمیل گرفتن اگه شماره موبایل بگیریم چطوره جناب بشاش ؟ با توجه به آمار استفاده تلفن همراه که داره روز به روز اضافه تر میشه.

  • آمار استفاده از تلفن همراه را از آمار استفاده از پیامک جدا کنید. اگر شماره موبایل افراد را دریافت می کنید باید ببینید روش بهره برداری از آن چگونه خواهد بود و آیا برای مخاطب شما این موضوع قابل توجیه است یا خیر. همه چیز را باید از دید مشتری نگاه کنید نه اینکه چون بقیه وب سایت ها شماره موبایل می گیرند پس ما هم بگیریم.

 • سلام و احترام.
  اقای بشاش بعنوان کسی که در تماس نزدیک با مشتریان در تجارت الکترونیک هستم. به جرئت خدمتتون عرض کنم که اکثر مشتریان فاقد ایمیل می باشند بگونه ای که ما داشتن ایمیل را در سایت فروش اینترنتی اختیاری کردیم.
  جالب است بدانید که هنوز هم تعداد قابل توجهی از مشتریان که از اینستا می ایند از رفتن به لینک سایت فروش اینترنتی خودداری میکنند.
  من فکر میکنم ایمیل بعد از امدن تلگرام بسیار کمرنگ شد زیرا این ابزار نقش ایمیل رو هم برای خیلی ها بازی میکند.
  برعکس این موضوع در کشورهای غربی رخ داده و همه اکثرا با ایمیل خود کار میکنند.
  واقعا چه باید کرد؟ آیا راهکاری به ذهن شما می رسد؟ بدون ایمیل ، ایمیل مارکتینگ فاقد معنی است.
  با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *